20 Kuruma 5.616 Kamu Personel Alımı Mayıs Ayı Başvuruları Açıklandı


20 kamu tarafınca sağlanan 5.616 sözleşmeli, kadrolu işçi personel alımı başvuruları alınıyor. Bu yazımızda tüm organizasyonlara başvurmak ve detaylarını hazırladık. İşte başvurulara ikili sıkıştırma.

Güvenlik Genel Müdürlüğü, Antalya Büyükşehir Belediye, Dışişleri Bakanlığı, Sayıştay Başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Erciyes Üniversitesi, Göç Genel Müdürlüğü, İETT, İstanbul Üniversitesi, Yazman Çelebi Üniversitesi, Kültür ve Gezim Bakanlığı, Turgut Özal Üniversitesi, Ulusal Eğitim Bakanlığı, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Rekabet Kurumu Başkanlığı, Radyo ve Tv Üst Kurulu Başkanlığı, Salar Belediye Başkanlığı, Tecim Bakanlığı, Yalova Üniversitesi, Yaylakent Belediye Başkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı için 5 bin 616 ekibe kamu personel alımı yapılıyor. İşte kontenjanlar ve şartlara süt ürünleri.

Kamu personel alımı MAYIS ayılık başvuruları

 • Güvenlik Genel Müdürlüğü 3.250 alımı (13 Mayıs),
 • Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 100 işgören alımı ( 30 Mayıs – 10 Haziran),
 • dış bakanlık 1 sözleşmeli alımı (8 Mayıs),
 • dış bakanlık 1 sözleşmeli alımı (10 Mayıs),
 • dış bakanlık 1 sözleşmeli alımı (9 Mayıs),
 • dış bakanlık 1 sözleşmeli alımı (22 Mayıs),
 • dış bakanlık 2 sözleşmeli alacak (16 Mayıs),
 • dış bakanlık 1 sözleşmeli alacak ( 30 Nisan – 16 Mayıs),
 • Sayıştay Başkanlığı 25 aday talibi talibi (18 Mayıs),
 • Bankacılık Düzenleme ve Kurum İşletmesi 20 aylık eğitim Denetleme alacak ( 5 Mayıs – 16 Mayıs),
 • Erciyes Üniversitesi 138 sözleşmeli personel alımı (10 Mayıs),
 • Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 4 sözleşmeli personel alımı (1 Mayıs),
 • İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) 3 tane müfettiş alımı alımı (9 Mayıs – 20 Mayıs),
 • İstanbul Üniversitesi 8 (sekiz) sözleşmeli donanım alımı (5 Mayıs),
 • İzmir Yazman Çelebi Üniversitesi 8 sözleşmeli personel alımı (13 Mayıs),
 • Kültür ve Gezim Bakanlığı 149 sözleşmeli personel alımı (9 Mayıs),
 • Kültür ve Gezim Bakanlığı 154 Sözleşmeli Personel Alımı ( 29 Nisan – 13 Mayıs),
 • Malatya Turgut Özal Üniversitesi 4 işgören alımı ( 16 Nisan – 30 Nisan),
 • Ulusal Eğitim 750 müfettiş alanı Mayıs alımı ( 16 Mayıs – 27),
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi 2 tane sözleşmeli personel alımı ( 26 Nisan – 10 Mayıs),
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi 51 sözleşmeli personel alımı ( 27 Nisan – 11 Mayıs),
 • Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alımı ( 22 Nisan – 9 Mayıs),
 • Radyo ve Tv Üst Kurulu Başkanlığı 20 üst kurul uzman yardımcılığı giriş imtihanı duyurusu ( 25 Nisan – 13 Mayıs),
 • Rekabet Kurumu Başkanlığı 60 rekabet 11 Mayıs),
 • Salar Belediye Başkanlığı 1 işgören alımı (16 Mayıs – 18 Mayıs),
 • Tecim Bakanlığı 100 müfettiş giriş giriş girişinde ( 25 Nisan – 13 Mayıs),
 • Yalova Üniversitesi 30 sözleşmeli personel alımı ( 27 Nisan – 11 Mayıs),
 • Yaylakent Belediye Başkanlığı 1 işgören alımı ( 7 Haziran – 9 Haziran),
 • Diyanet 650 kurum için personel alımı (12 Mayıs) olmak suretiyle 5.616 kamua satın alınacaklı, kadrolu personel alımı başvuruları Mayıs ayı yapılacak. İşte güncel başvuruları devam eden ve yukarda müracaat oğlu ile yer edinen ilanların bilgileri.

Kurumlar bazında tüm duyuru bilgileri

Güvenlik Genel Müdürlüğü 3.250 satın alınması

Polis Akademisinde 3 bin 250 alımı için başvurular online olarak alınmaya başlandı. Minimum lise mezunları müracaat yapabiliyor. Bekçi alımlarına süt ürünlerine derhal bu haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 100 tane personel alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi kadrolu 100 zabıta memuru alımı meydana getirecek. Önlisans ve adaylar aday olabilir. Unvanlara ve öteki şartlara tüm sıkıştırmaa derhal bu haberimizden sağlayabilirsiniz.

dışişleri bakanlığı personel alımı ilanları

dış bakanlığı 1 sözleşmeli alımı (8 Mayıs), dış işleri bakanlığı 1 sözleşmeli kayıt (10 Mayıs), dış bakanlık 1 sözleşmeli alımı (9 Mayıs), dış bakanlığı 1 sözleşmeli alımı (22 Mayıs), dış bakanlığı 2 sözleşmeli buluşma alacak (16 Mayıs), bakanlık Bakanlığı 1 sözleşmeli kayıt alımı (30 Nisan – 16 Mayıs) meydana getirecek. Minimum lise adayları için KPSS şartsız başvurulabilir. Güncel uygulamalarımız içinde bulunan tarihler içinde yapabilirsiniz. İşte güncel başvurular:

Sayıştay Başkanlığı 25 aday talibi talibi

Sayışta yeni personel alımı başvurusu gösterildi. 25 kadro alımı alımı yapılacak. İlgili lisans kısmı mezunları başvurulabilir. İşte başvurulara mandıra tüm havalandırma haberimiz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanlığı 25 personel alımı

BDDK Mayıs ayı yeni işgören alımı meydana getirecek. Bankacılık uzmanlığı alımı paketinde yayımlandı. Hukuk, Siyasal bilgiler, iktisat ve bilimler, İsat-İşletme fakültelerine bağlı bölümleri ile olabilir, mühendislik ve finans, istatistik, sanayi mühendisliği bölümleri mezunları başvuruları. İşte süre süresince tüm bölümlerin yer edinen haberimiz.

Erciyes Üniversitesi 138 sözleşmeli personel alımı

Erciyas üniversitesine mensubu alımı, alımı alımı, destek alımları, laboratuvar alımı alımı, teknikeri alımı, uygulaman ve sıhhat alımları başladı. KPSS’nin zirvesine randevusuz atama yapılacak. İşte süresince. mandıra tüm havalandırma haberimiz

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 4 sözleşmeli personel alımı

Göç İdaresine kamu görevlisi alımı online başvuruları alınıyor. Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, mühendislik ve mühendislikleri ile öteki fakültelerin mühendisleri, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri, bilgisayar ve teknoloji eğitim eğitim veren bölümler ile istatistik, matematik ve fizik mezunları başvuruları. İşte süre süt detaylı haberimiz.

İETT 3 müfettiş alımı alımı

İBB olarak İETT’ye kadrolu 6. aşama personel alımı yapılacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrolu alım alımları 3 tane müfettiş alım satımı yapılacak. Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile minimum dört yıl ödünç veren bölüm mezunları başvuruları. İşte süresince uzanan geniş yelpazenin yer almış olduğu haberimiz.

İstanbul Üniversitesi 8 sözleşmeli bilişim alımı

İstanbul Üniversitesi tarafınca 8 sözleşmeli sözleşmeli alımı yapılıyor. Yüksek ücretli olmak için bilişim satın almaları için lüzumlu tüm bilgileri ve başvuruları hakkında bilgilerimizi derhal inceleyebilirsiniz.

İzmir Yazman Çelebi Üniversitesi 8 sözleşmeli personel alımı

KPSS öncesi kamu inşaatı yapımını yapıyor. İzmir Yazman Çelebi Üniversitesi işgören alımlarına müracaat için adayların bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve mühendislik mezunlarından mezun olması gerekiyor. Öteki mezuniyetlere ödemeye ve olgunlaşma süresinden başlamaktan sağlayabilirsiniz.

Kültür ve Gezim Bakanlığı 149 sözleşmeli personel alımı

Kültür ve Gezim Bakanlığı için 82 Temizlik Mensubu alımı, 64 Sürücü alımı, 3 Bahçıvan alımı olmak toplam 149 sözleşmeli personel alımı yapıyor. KPSS 55 puan koşulu ile adaylar başvuruda bulunabilir. İşte süre mandıra detaylı haberimiz

Kültür ve Gezim Bakanlığı 154 sözleşmeli personel alımı

Kültür ve Gezim Bakanlığı için
mimar, mühendis, uygulaman, tesisatçı ve kent plancısı alımları kapsamında 154 kadro için başvurular alınmaya başladı. Bakanlıktan askerlik alımı süreci, okuliyetler ve tüm şartlara derhal bu haberimizden faydalanabilirsiniz.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 4 işgören alımı

Turgut Özal Üniversitesi lise, önlisans ve lisans personel alımı yapıyor. KPSS 55 ve 60 puanlarla yeni kadrolara haiz olduğundan güvenli olduğumuzdan güvenli değiliz. Başvurularda başvurularda, koruma ve güvenlik görevlileri branşları için atama yapılacak. İşte ne.

Ulusal Eğitim 750 müfettiş alımı alımı

Ulusal Eğitim Bakanlığı “MEB” tarafınca Teftiş Kurulu Başkanlığı kurum için 750 müfettiş alımı meydana getirecek. 750 ekibe yararlanma, süreç ve detaylandırma bilgilerimizde İŞ İLARI KARİYER olarak hazırlandık. İşte tüm endüstri haberimiz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 sözleşmeli personel alımı

Kamu üniversitesi tarafınca değişik iki duyuru için başvurular devam ediyor. 2 ekibe ücretle sözleşmeli yazılım alımından yapılacak. Öteki 51 kadro için ise Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Mensubu, Hemşire, Uygulaman, Öteki Sıhhat Mensubu alımı başvuruları alınıyor. Her iki duyuru haberine derhal iki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alımı

Pamukkale Üniversitesi 81 kamu personel alımı yapıyor. Pamukkale Üniversitesi Sıhhat Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne Bağlı PAÜleri için yeni kadrolara müracaat detaylarını ve tüm süreci hastane haberimizde hazırlandı. İşte Pamukkale Üniversitesi kadın, röntgen teknisyeni, eczacı, sıhhat teknikeri, öteki sıhhat mensubu, uygulaman, tamirci, koruma ve güvenlik mensubu, destek mensubu, yetkili, fizyoterapist ile toplumsal çalışmacı alımlarına süt tüm detaylarından.

RTÜK 20 personel alımı

Radyo ve Tv Üst Kurulu RTÜK kişisel tv yapıyor. Kadrolu 9. aşama 20 askerlik alımı müracaat sürecinden ve detaylarını öncesinden haberimizden inceleyebilirsiniz. Hukuk 1, Internasyonal İlişkiler 1, Maliye 2, İktisat 1, Kamu Yönetimi 2, İşletme 1, Emek harcama Ekonomisi ve Sanayi İlişkileri 1, Türk Dili ve Edebiyatı 1, Sosyoloji 1, Toplumsal Hizmet 2, Tarih 1, İletişim 3, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Komünikasyon Mühendisliği 2, Yazılım, Bilgisayar, Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği 1 olmak suretiyle 20 kadro başvuruları alınıyor.

Rekabet Kurumu Başkanlığı 60 hanım alımı

60 kamu mensubu alımı yapıyor. Kamuya, bilişim ile genel müracaat haiz olmak için başvurular alınıyor.

25 Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden yada İşletme Mühendisliği ,

25. Uzmanlık uzmanı alımı hukuk alanında olacak ve Hukuk Fakültelerinden,

10 Bilişim Uzmanı alımı bilişim alanında olacak ve Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Komünikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Sanayi Mühendisliği, Suni Zeka Mühendisliği mezunlarından başvurular. İşte ulaşınca süt detaylı haberimiz.

Salar Belediye Başkanlığı 1 işgören alımı

Afyonkarahisar Salar belediyesi KPSS 55 puanla kamu şoförü alımı meydana getirecek. GİH sınıfı 11. Aşama ekibe yapılacak. Müracaat için bir lise yada dengi okul adayları başvurabilecek. İşte ulaşınca süt detaylı haberimiz.

Tecim Bakanlığı 100 personel alımı

Tecim Bakanlığı GİH sınıfı 8 ve 9. aşama kadrolu 100 işgören alımı yapıyor. 100 tecim müfettiş satın alma müracaat sürecinden tüm detaylar hakkında bilgimizden haberdar olabiliriz. 4 senelik hukuk, ekonomit ekonomik bilgiler, işletme, ekonomik bilimler mezunları başvurulabilir. İşte ne.

Yalova Üniversitesi 30 sözleşmeli taahhüt alımı

Yalova Üniversitesi tarafınca KPSS 60 ve 65 puanlarla 4/B Uygulaman, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Sürücü, Boya – Badana ve Temizlik İşleri, Sıhhi Döşem ve Temizlik İşleri, Çevre Düzenleme, Bahçe Bakım ve Temizlik İşleri, Isıtma Soğutma İşleri, Elektrik İşleri, Bilgisayar Bakım- Onarım, Marangoz İşleri ve Ofis Personel alımı başvuruları devam ediyor. Sorgulamadan tüm detaylarını incele.

Yaylakent Belediye Başkanlığı 1 işgören alımı

Çankırı İli Yaylakent Belediye Başkanlığı tarafınca Genel İdari Hizmetler Sınıfı 11. aşama kadrolu zabıta işgören alımı başvurusu yazdırıldı. Haziran başvuruları olarak alınacaklar. Sürece herhangi bir önlisans mezunları katılabilecek. İşte tüm detaylar yer edinen haberimiz.

Diyanet 650 kurum için personel alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı kurum için yurt dışı 650 personel alımı meydana getirecek. Sürece sütlerinden bazıları belli oldu. Derhal içeriğimizden lüzumlu informasyon ve bilgileri inceleyebilirsiniz.

İŞ İLANLARI KARİYER Toplumsal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM hesabımız.

FACEBOOK hesabımız.

twitter hesabımız.

IPHONE uygulamamız.

ANDROİD uygulamamız.

Yoruma kapalı.

Ne Demek - Bursa son dakika - Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular - Paket Arıtma - Gebze implant diş - Kulis haber -
sesli sohbet elektronik sigara cam
Bebek Bakıcısı |
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu radabet giriş Puff nesinecasino gaziantep bayan escort antep escort