Ankaragücü'nden Oğuzhan Akgün tepkisi: Bize küfür etti, olayları o başlattı

Ankaragücü’nden Oğuzhan Akgün tepkisi: Bize küfür etti, olayları o başlattı! Oğuzhan Akgün kimdir? – Spor Haberleri

Ankaragücü'nden Oğuzhan Akgün tepkisi: Bize küfür etti, olayları o başlattı

Beyaz TV’ye konuşan Ankaragücü Faruk Koca, “Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Akgün maç sonu bize küfür etti. Birçok kişi şahit. Yayıncı kuruluşa da sordular. Yedek kulübesine ve hocaya küfür etti.” dedi.

Sözlerine devam eden Faruk Koca “Ankaragücü-Beşiktaş maçı gergin geçer, hassas olmak gerekir. Orantısız kararlarla bu hale gelmesinin sebebi maalesef hakemdir. Taraftarın tepkisinden dolayı, hem Beşiktaşlı oyuncular hem de Ankaragüçlü oyuncular gergin bir ortam oluşturdu. Verilen penaltı zorlama penaltı, hakem olayların sebebidir. Taraftarın bu hareketini tabii ki kınarız. Yorumcular olayın sonucuna bakarak değerlendirme yapıyor.” ifadelerini kullandı.

Faruk Koca “Beşiktaş Kulübü’nden özür dileriz. Beşiktaş’ın ne suçu var? Ahmet Nur Çebi, benim nasıl biri olduğumu bilir, o konuda sorun yok.” dedi.

“Hocamıza küfür edildi”

Ankaragücü forması giyen Oğuz Ceylan, “Altyapıdan çıkan bir oyuncunun öncelikle öğrenmesi gereken şey karakter olmalı. Bir yardımcı hocaya küfür edemez, taraftara el kol yapamaz. Yaparsa böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. Genç kardeşimiz, adrenalinine verelim. Yaşanmasını istemiyoruz ama oldu, bitti.” ifadelerini kullandı.

Josef de Souza kırmızı kart gördü Josef de Souza kırmızı kart gördü

Josef de Souza kırmızı kart gördü

Beşiktaş altyapısından forma giyen 21 yaşındaki Oğuzhan Akgün, yedek kulübesinde yer alıyordu. Genç kanat oyuncusu bu sezon Süper Lig’de henüz resmi maça çıkmazken Rezerv Lig’de 3 maça çıktı.

Yoruma kapalı.