Balıkesir Kent Meclisi Engelsiz Şehir Balıkesir, 10-16 Mayıs Engell… – Kamu Haber


Balıkesir Şehir Meclisi Engelsiz Kent Balıkir, 10-16 Mayısler Haftası’nda oldukca sayıda engelli düzenleyecek

Balıkesir Şehir Konseyi Engelsiz Kent Balıkesir, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nda; Tüm toplumsal hayatta daha etken hale getirilecek olan şeyler, incelemeyi ve araştırmayı inceleyebilecekler.
Balıkesir Şehir Meclisi Engelsiz Kent Balıkir, 10-16 Mayısler Haftası’nda oldukca sayıda olanak düzenleyecek. Toplumda yasan ve yasan bir yerde olacak olan vakalarda Balıkesir; bisiklet, gosteri ve gosteri gösterisi benzer biçimde gösteriler benzer biçimde gösteriler ev yapılacak. Engelli toplumsal hayata daha aktiflerinin tasarımını 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında 6 Mayıs Cuma 17.00’de Değirmenboğazı’nda “Glutensiz Yaşam Turu farkındalık Etkin” ile saat 18.00’de Ulusal Kuvvetler Caddesi’nde “Glutensiz Yaşama Pedallığı” Turu” ile devam edecek.
Protokol ile gosteri yapılacak
12 Mayıs günü saat 16.00’da Alparslan Türkeş Spor Salonu’nda Balıkesir, Balıkesir Engelli Basketbol Ekibi ile gösterina çıkacak. 13 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de ise Salih Tozan Kültür Merkezi’nde Engelsiz Düşler Tiyatro topluluğu tarafınca sahnelenecek olan “Hayata Dair Hikâyeler II” adlı tiyatro oyunuyla seyirciyle buluşacak. 15 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da da Konakpınar Altıeylül Belediyesi Tesislerinde Engelsiz Kent Balıkesir buluşması gerçekleştirilecek.

Yoruma kapalı.