Belediye 30 Kamu Personeli Alıyor


Kamu alımları iş ilanları kapsamındaki ilanlarda bulunan iş kurum işleri ilanları sayfasından belediye 30 kamu hizmeti alıyor. Belediye iş ilanları hakkında detaylı bilgilerde yer verdik.

Kamu iş ilanları hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR kurum dışı ilanları sayfasındaki personel alımları iş ilanlara nazaran bakıldığında 30 kişilik kontenjanda kamu çalışanı alıyor.

Başvurular için alımları yapılacak unvanlar görünümünden gidiyor olsada, otomobil kullanacak arkası toplayıcı ve süpürgeci olarak değerlendiriyor. Aydın meydana getirecek kurum ise Aydın Kuşadası Belediyesi olarak gösterir.

İş İlanı Müracaat Şekli

Başvurular için başvurular posta yolu ile başvuruda lüzumlu olan yapılacak olan yer edinen adrese iletilecek olan seçenekler ile yapılacak.

Başvuruda lüzumlu olan belgeleri Değirmendere Mahallesi Göcek kavağı mevkii no 4 Kuşadası Aydın için başvurulacaktır.

İşçi adayları için başvurular 6 Haziran 2022’den beri alınmaya başlandı. En geç başvurular ise 24 gün içinde kısaca 30 Haziran 2022 geçmişine kadar olması gerekir.

Kişisel Alımı Müracaat Şartları

Orası da sürücü olarak kullanılacak E sınıfı yeterlik ve SRC belgesi olması gerekiyor. Motosiklet ile haiz olmak bir2 sınıfı yeterlik sahibi olmalıdır. Vardiya düzeni ile çalışacağı için gece yasak olan kişiler olmayan adaylar başvuruda bulunabilirler.

müracaat rehber

Yoruma kapalı.