BİEN QUA Granite bayisi Lefkoşa’da hizmete başladı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Açılış konuşmasını yapan BİEN & QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan, “Bu güzel showroom’un açılışı vesilesiyle sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün sadece açıklığı değil, yıllar içinde gelişip ilerleyeceğine inandığımız ortaklığımızı da kutluyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bizim için ikinci vatan olmasının yanı sıra geliştirmeyi hedeflediğimiz güzel bir pazar. 2cm outdoor serisi gibi özellikle iddialı olduğumuz ürün gruplarımızın adanın dinamiklerine çok uygun olduğunu ve büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Bayimiz Smart Seramik ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ses getirecek güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi. dedi.

BİEN ve QUA Granit ürün gamının Kıbrıs’taki ürün arşivi olma özelliğini taşıyan showroom’da altı adet canlı teşhir alanının yanı sıra ahşap görünümlü seramikler, yüzme havuzu ürünleri ve 2cm kalınlığındaki seramikler için ayrı bölümler bulunuyor.

BİEN ve QUA Granite markalarının KKTC yetkili distribütörlüğünü yapacak olan Smart Seramik Showroom, hem perakende hem de proje müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir.

Yoruma kapalı.