Bilal Erdoğan, “restoranın adı” olduğuca şekil ile tescil ettirdi


AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evlatları Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Bilal Erdoğan’ın adı olduğu ve 2009 yılındaki ‘Zirve Izgara’ sistem, 2015 senesinde Arap alfabesi ile kabini (Oslıca) ‘Gel Keyfim Gel’ adlı bir restoranın isim tasarımındadır. tescil ettirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Endüstri ve Teknoloji Bakanlığı’na Bağlı Türk Patenti ve Marka Kurumu’nun kasasındaki bu tamamlanması dikkat çekicidir. İstanbul’da Arap alfabesi ile tabelaları Valilikçe dönem dönem sökülüyor.

OTEL DE OLABİLİR

‘Gel Keyfim Gel’ adıyla tescillenen ticari işletme restoran hizmet hizmeti verilmeyecek şekilde planlanır. Markanın iş kolu olarak konaklama hizmetini de seçin.

Resmi kayıtlarda ‘yiyecek ve taşıma hizmetleri. Geçici konaklama hizmetleri. Gündüz ısıtıcı (kreş) hizmetleri. Hayvanlar için geçici barınma hizmetleri’ iş kolu olarak onaylanır.

BİLAL ERDOĞAN: “BENİM DEVLETLE İŞİM YOK, KENDİ İŞİM RESTORAN İŞİDİR”

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstie Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’dan ürünlerde işinin işletmeciliği yapmış olduğu sık sık dile getiriyor.

Erdoğan’ın tedbirlerine dikkat edin. “Benim devletle işim yok. Kendi işim restoran işidir. Aile olarak inşaat işleri olan devletle işi olmayan, ihaleye geleceklerimiz var. Bu şekilde hamd kendimize geleceklerimiz var. Benim besin işlerindeki ortaklarım bu işler takip eder. demişti.

SERMAYESİ YÜZDE 400 ARTTI

Mustafa Esenkal, Ali Bahadır Yeşil ve Bilal Erdoğan tarafınca 2009’da kullanılan Zirve Izgara’nın ilk sermayesi 300 bin liraydı. Erdoğan ve Esenkal’ın 120’şer bini, Yeşil’in ise 60 bin lira ortaklılığı bulunuyordu. Kurul 3 ay sonrasında İstanbul’un Şişli ilçesindeki Cevahir’de ilk okullarını A ortaklar kısa süre sermayelerini yüzde 400 artırarak 1 milyon 500 bin liraya çıkardılar. Yeni markalarla değişik restorancılık alanında büyüyen Zirve Izgara son olarak Akbatı AVM’de bulunan şubesini geçen ay kapatıyor.

Yoruma kapalı.