Büyükşehir İlköğretim Lise Önlisans Kamu Şoförü Alımı Online Başvuru


İlköğretim okulundan, liseden ve önlisanlardan uygulanan adayların başvuruları için Sürücü Personel alımı online başvurular alınıyor. Kamu şoförü alımı atama süreci, başvurular ve tüm bu yazımızda.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İ BB” yeni kadrolara kamu kiralama hizmeti alımı için online başvurular. İBB şoförü satın alma sürecinde, minimum ilköğretim olmak suretiyle lise ve önlisans mezunlarının da başvurabileceği süre süresince tüm incelemeleri bu yazımızda içeriyor.

İBB kamu sürücüsünden alınması

Minimum ilköğretim okulunda olmak var. Adaylardan lise mezunu olmak ve en oldukça önlisans mezunlarındandır. Öte taraftan vasıta alımında Sürücü olmak için olan yolcu yada bu vasıta hizmetinden alınmak için değişik bir model olması gerekiyor:

Sürücü alımları için hususi şartlar

Minimum 2 talebe olmak E yada yeni D sınıfı sürücü belgesi olmak, Tercihen SRC – 2 belgesine haiz olmak, Psikoteknik belgesi, Asli kusurlu olarak ölümlü ya dalı trafik kazası yapmak, ceza noktasından sebebiyle elle tutulmuş olmak, Son 3 haiz olmak. vasıta kullanımından dolayı trafik almamış olmak, esnek emek harcama saatlerine uyum sağlayabilmek, güler yüzlü, hizmet kültürü, toplu taşıma hizmetlerinde fark yaratmaya istekli, İstanbul içi yolsine güvenen ve 1 yıl kafi olmak için var.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kiralık vasıta kiralama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB sürücü alımı “İBB KARİYER” web olarak devam ediyor. 31 Ağustos 2022 geçmişine kadar uzatıldı. Başvurulara ilişkin tüm süreç ve tüm görünüm görünümlerinden incelenebilir.

Müracaat adresi.

Yoruma kapalı.