Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör örgütleri 2023 için harekete geçirildi – Son Dakika Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da AK Partililerin buluşmasına katıldı. 

Erdoğan’ın buradaki konuşmasından öne çıkanlar:

”Gece gündüz demeden savaşım eden her insana oldukça teşekkür ediyorum. Fatih’in yadigarı İstanbul için çalışan teşkilatımız, şehrimizi kucak kucak gezerek kucakladı. Biz kuru vaad vermiyoruz, Türkiye’nin geleceğini biz hazırlıyoruz. Tempomuzu daha artırarak İstanbul’da dokunmadık gönül bırakamayacağız. Geçtiğimiz hafta bir tek bir günde İstanbul’un 39 ilçesinde 200 bin haneyi ziyaret ederek ilk adımı attık. 

Birileri yuvarlak masa çevresinde dönedursun, biz sahayı emekle, azimle ilmik ilmik örerek kendi işimize bakacağız.

Sandığı irade, davayı namuz bilen AK Parti İstanbul teşkilatı olarak sizlerden söz isterim. Ekonomik tetikçileri iyi mi şaşırttıysak 2023’le ilgili kurnaz plan ve hevesleri de aynı şekilde çöpe atacağız.

Birileri sanal dünyada siyasetçilik halletmeye devam etsin. Biz direkt insanımız ile temas kuracağız.  Bugüne dek milettimizin üstünde bir güç görmedik, başka da bir güç tanımadık. 15 Temmuz bunun en büyük göstergesi. 

Sandığı, mahalleyi sıkı tuttuğumuzda 2023’te en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez. AK Parti kadrolarının moralini bozmak için tedavüle sokulan hiçbir oyun ve kara çalma gerçeği değiştiremez. Ülkemizin yaşamış olduğu sorunları çözebilecek proje ve ekibe haiz tek partiyiz. 

Yılbaşın dan itibaren hayata geçirdimiz tedbirlerin neticelerini daha iyi görmeye başlayacağız. 

480 teröristi etkisiz hale getirdik, şehitlerimiz var. Terör örgütleri 2023 için harekete geçirildi.

Türkiye kendi güvenliği için sınırları içinde ve haricinde her türlü hakka haizdir. Kimse bunun önüne geçemez. 

Yoruma kapalı.