Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na tepki: İspatlayamazsan namertsin – Son Dakika Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da küçük ve orta ölçekli işletme (KOBİ) temsilcileriyle yaptığı toplantıda konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“14 Mayıs’ın neredeyse tamamlayıcısı olan bu tarihi milletimizin pazar günü farklı bir raporla kardeşinize ileteceğine inanıyorum. Milletimiz seçimini 323 milletvekili ile Meclis’te Halk İttifakı’ndan yana yapmıştır. Bu ne anlama gelir? Yani Millet İttifakı olarak mecliste milletvekili olarak bir şey yapamıyorsunuz. Milletimiz muhalefete ve tüm dünyaya çok net mesajlar verdi. Ülkemizi koalisyon günlerine döndürme önerilerine hayır diyerek başkanlık hükümet sistemine güvenini verdi. Terör örgütleriyle gizli iş yapanlara gönlünün kapalı olduğunu sandıkta gösterdi.

”NAMER OLDUĞUNU İSPATLAMAZSANIZ KILIÇDAROĞLU”

Kılıçdaroğlu, TRT’ye yaptığı açıklamada terör örgütleriyle görüştüğümüzü söylüyor. Sayın Kılıçdaroğlu, ispat edemezse aşağılıktır. Terör örgütleri ve temsilcileriyle hiçbir yerde karşılaştığımızı ispat edemezseniz, alçaklık edersiniz. Biz onları inlerinde vurmakla görevlendirildik, terör örgütleriyle görüşmekle değil. Kandil’den alacağınız talimatla odalarına gidin ve görüşmeler yapın.

“ÜNLÜ OLMAK İSTER MİSİN”

Utanmadan bizi televizyona davet ediyorsunuz. Senin problemin farklı. Ünlü olmak istiyorsun, sahte şöhretin yeter.

NTV’yi sosyal medyada takip edin

Yoruma kapalı.