DSİ DASB Süreli Personel Alımı İŞKUR’da


Devlet Su Genel Müdürlüğü Doğu Antalya Sulama Birliği personel alımı İŞKUR’da yayınlanarak kabul edilmeye başlanmaya başlandı. Adaylar dikkat; DSİ DASB İŞKUR başvuruları bir tek 4 gün ilandır.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İştiraki Personel Alımı Duyurusu

Doğu Antalya Sulama Birliği İŞKUR ilanları ile personel alımı yapılacağı duyuruldu. DSİ DASB başvurularına yapılacaklar 9 Mayıs 2022 zamanı bitimin kadar sürecektir.

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca lisans bilgisayar kullanımı meslek kurslarını tamamlama belgesine haiz olmak.

1) Sıralamayaların sıralaması ve talepte bulunan taleplerden sonrasında tüketicilerden sonrasında işverenin www.dasb.org.tr internetten satışa sunulacak. Adaylara yazılan tebligatta üstünde bulunulmayacaktır.

İlan şartlarını adaylar; ilanın yayınlandığı yerden yayından 5 gün içinde.iskur.gov.tr ​​web “İş Arayan” bağlantısı üstünden TC kimlik ve kimliği ile giriş yapmak için başvuruda bulunabilir. Ek olarak hizmetin ve Alo 170 hattını başvurular. Son zamanı dinlence gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş gününe kadar uzatılır.

2) Müracaat başlangıç ​​olan olan, aynı kamu kurum ve eşleştirmelerinden satıştan kullanıma kabul edilir.

3) Önlisans ve lisans eğitim kursu ilanlara, talep edilirna uyan ve ilanın geçerli olarak KPSS puan olann minimum 60 puan alınmış adayların başvuruları alınır.

4) Müracaat yapacakları ilk adaylar, müracaat yapacakları listeyi (öncelikli sıralama yada genel sıralama) aday seçmeleri seçerler. Müracaat sayısı sayısı arttıkça sıralama talepleri kabul edilir.

5) KPSS’ye doğal olarak ilanlara yönelik bir seçimdir.

6) Listelere adaylar, duyuru hakkına ilişkin olarak; eğitim durumu, öncelik durumu, meslek eğitimi, yabancı dil koşulu vb. satıcısı veren kamu kurum ve temizlika ibraz eder. Belge teslim zamanı ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve başvurusunun web başvurusuna duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler yada yanlış olanlarda bulunanlar listelerden. Listeden kullanılan araçlarla ilgili genel bilgiler. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını meydana getirecek kamu kurum ve tercihine gore sınavdan ilkin yada sonrasında olacaktır.

7) Imtihan günü, saati ve yeri sınava katılmaya hak adaylar, işçi alımını meydana getirecek kamu ve mahalli web üstünden duyurulacaktır. Bu duyuru, bildiri mahalinde kabul edilecek, posta yolu ile ek olarak tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik halinde olan haiz olan, başvuruda bulunmuş olduğu ilana işverence davette çağrı edilende mücbir sebepler haricinde icabet etmeyen, sınava katılmayan, reddeden yada kamuda devamlı çalışanlarında işe yerleşenlerin adaylardan gerçek sahibi olmaya yöneliktir.

9) Kamu kurum ve uygulamalarının işçi taleplerine meydana getirilen başvurularda adrese Dayyalı Nüfus Kayıt Sisteminde bulunan birinci yerleşim yeri adresi göz önünde bulundurulur. İlçe, il yada bölge çapında hizmetten yararlanan kullanım süresi süresince konaklamayı kabul edilecek alanlardaki adayların kabul edilir. İkamet nüfus kaydı ile ilgili olarak, Adrese Dayyalı Nüfus Kayıtlarında meydana getirilen işlemin zamanı kayıt zamanı esas alınır. İkametini iadenin karşılanacağı yerdeki konumların adaylarının müdürlük alacakları Adres Detayları raporundaki müracaat süresinden İŞKUR hizmetine ibraz sağlanacak durumda olacaka başvuruları yapılır.

10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin da beyanda bulunanların yetiştirilmemesi ihtiyaç duyulan hale ve işe alınmadan iptaline yönelik İŞKUR ile başvuran kamu kurum ve uygulamalarının hakları hakkında konuşma yapma hakları saklıdır.

Adaylarda Aranan Hususi Müracaat Şartları

İktisat, İşletme, İİBF Siyasal Bilgiler, Toplumsal Bilimler Fakülteleri, olan adaylar yapılabilir. Ek olarak minimum KPSS 60 puan durumda olma şartı var. Yazıhane işçiliği başvuruları 00006753304 iş ilanı ile elektronik sergisi. İlanda ikamet etmektesiniz.

Yoruma kapalı.