EGM Bekçi Alımı 4 Yanlış 1 Doğruyu Götürecek

[ad_1]

EGM alımında yapılacak olan imtihan için 4 doğru 1 hakikatı tercih. Güvenlik Genel Müdürlüğü 3250 satın alınması için adaya gireceği sınava bazı detayların için hazırlandık. İşte detaylı araştırma…

Güvenlik Genel Müdürlüğü 3250’de yayınlandığı gün. EGM tarafınca gösterilen ilanın satın almaların imtihan yolundan geçmiş olduğu açıklandı. Sınava süt minik bir data olarak adayların her 4 doğru 1 hakikatı denildi. Peki, alım alımı testina mandıra açıklamasıa ulaşmak ister mi? O vakit haberimiz sizler için…

EGM 3250 Bekçi Alımı

Kısa özet geçilecek Güvenlik Genel Müdürlüğü bünyesine imtihan yolu ile 81 ilde geçerli 13 Mayıs 2022 geçmişine kadar başvuruların yapılabileceği bir duyuru yayınlayabilir.

Sınava Kaç Şahıs Çağırılacak

EGM 3 Bin 250 alımı imtihan başvuruları hafta sonu sonlandı. Alımı yapılacak 3250 şahıs tam 10 katı kadar toplam 32 Bin 500 şahıs sınavına verilecektir.

Imtihan Iyi mi Olacak

Sınava girecekler adaylar için imtihan Çarşı ve Mahalle Bekçilisi Giriş Imtihanı, Yazılı Imtihan, Fiziki Yeterlilik Imtihanı ve Sözlü Imtihan şeklinde gerçekleştirilecektir.

Imtihan toplam 100 soruluk sorulacaktır. 100 sual arasından minimum 50 puan ve üstü seçimlerden oluşur. Alımlar puana nazaran görene.

Adaylar çarşı çarşı ve mahalleliği sınavına girmeden ilkin alınmadan sonrasında sonrasında denetim komisyonu tarafınca ön sıhhat kontrolünden incelenmeli.

Adaylar düzgüsel sınavdan başarı göstermiş olduktan sonrasında fiziki sınava sınavına da doğal olarak tutulacak olup komisyonu aday ve seçmesini, mevcutın mevcut sınava nazaran yapılacaklardır.

Yoruma kapalı.