Ezel Bayraktar olayı: Adını dizi karakteriyle değiştiren Ömer Can Aslanhan sosyal medya gündeminde (Ezel Bayraktar kimdir?) – Son Dakika Türkiye Haberleri

Tuğba ve Mehmet çifti 300 bin TL’lik tedavi parasının Mehmet’in kardeşi Ömer Can Aslanhan tarafınca çalışılmış olduğu iddiasıyla Müge Anlı’ya başvurdu. ‘Kardeşime güvendiğim için parayı ona verdim’ diyen Mehmet Aslanhan bugün canlı yayında kardeşiyle yüzleşti.

ADINI DİZİ KARAKTERİYLE DEĞİŞTİRMİŞ

Ağabeyinin evini sattırdıktan sonrasında kanser hastası yengesinin tedavi parasını alıp giden Ömer Can Aslanhan ile yeni gelişmeler yaşandı. Canlı yayında abisi ve yengesiyle yüzleşen Ömer Can Aslanhan, yengesinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı harcadığını itiraf etti. Abisinin parayı yengesinden kaçırmak için kendisine verdiğini iddia etti. 

Dizilerde oyunculuk meydana getiren Aslanhan’ın mahkeme sonucu ile Ezel Bayraktar karakterinin adını almış olduğu ortaya çıktı.

Ezel Bayraktar olayı: Adını dizi karakteriyle değiştiren Ömer Can Aslanhan sosyal medya gündeminde (Ezel Bayraktar kimdir?) - 2

SUÇ KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Itimatı kötüye kullanmak üstüne kabahat kaydı oldu öğrenilen ve kendisini çevresindekilere mühendis yada mimar olarak tanıtan Bayraktar, “Parayı ihtiyacım için kullandım. Evimden işimden oldum bu yüzden kullandım parayı. Çar çur ettim. Oyunculuk için yatırım yaptım. Günde 5-10 bin harcadım.” sözleriyle stüdyodakileri çileden çıkardı.

EZEL BAYRAKTAR KARAKTERİ HAKKINDA

Ezel Bayraktar, Kerem Deren ve Pınar Bulut’un oluşturduğu, Ezel adlı dizide Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Kurgusal karakterdir. Sevdiklerinin ihanetine uğrayan Ömer kendini değiştirttikten sonrasında Ezel Bayraktar adını almıştır ve vakit geçtikçe gerektiğinde acımasız olabilen, dünyaya kuşku ile bakan, soğukkanlı, mesafeli ve kıvrak – ince zekalı bir kişiliğe bürünmüştür.

Yoruma kapalı.