Havlupanlar ve Banyo Radyatör Modelleri 2022

Maxroom Havlupanlar ve Banyo Radyatörleri

Banyolarımızda ve mutfaklarımızda, en büyük sıkıntı radyatör konulacak yerlerin kısıtlı oluşu ve ıslak havlu ve tekstillerin kurumadığı için rutubet, küf ve koku oluşturmasıdır.

 

Mutfak ve banyo radyatörleri, günümüzdeki popüler adıyla havlupanlar, ilk olarak Avrupalı ve Amerikalı lüks otel zincirlerinde vücut ve yüz havlularının kurutulması ve nemlerinin alınması için kullanıldılar. Zaman içerisinde bu konfor evlerimize ve ofislerimize de girdi. Doğru ölçülerde kullanıldıkları taktirde, hem tekstil ve havluları ısıtarak nemini alırken hem de bu mekanları ısıtmaktadırlar. Böylece konforlu banyo, mutfak veya duş alanları ile yaşamaktayız.

 

Havlupanlar, bakır, pirinç, alüminyum ve çelikten üretilmektedirler. Ayrıca kullandıkları ısı kaynağına göre de sıcak su veya elektrik ile ısı vermektedirler.

 

Maxroom klasik ve modern havlupan koleksiyonu, yukarıda yazılan bütün havlupan çeşitlerini sunmaktadır. Amerika ve İngiltereye ihracatı yapılan tamamı pirinçten yerli klasik retro havlupan ile İtalyadan ithal ettiği pirinç banyo radyatörleri, klasik ve retro stillerin en güzel örneklerini sunmaktadırlar. Pirinç havlupanlar, retro stillerinin haricinde paslanmama özellikleri ile çok uzun yıllar hizmet etmektedirler. Diğer bir deyişle evladiyelik banyo radyatörlerdir. Ayrıca İtalyan pirinç havlupanlar, kullanıcıların isteğine göre her türlü ölçüde ve ısı veriminde üretilebilmektedir.

 

Retro prinç radyatörler, genelde sıcak sulu sistemler ile kullanılmaktadırlar. Su tesisatı çekilmemiş banyo ve mutfaklarda ise her ihtiyaca uygun ısı veriminde elektrikli havlupanlar üretilebilmektedir.

Pirinç havlupanlar, pahalı oluşlarının yanında çok uzun ömürlüdürler. Buna mukabil, karbon çelik havlupanlar ucuzdurlar, fakat paslanmaya en açık havlupanlardır. Dolayısıyla ömrü en kısa havlupanlardır. Alüminyum havlupanlar ise orta fiyat mertebesinde ve alüminyumun paslanmama özelliği sayesinde çelik havlupanlara göre daha uzun ömürlüdürler.

 

Klasik pirinç havlupanlar, pirinç vana koleksiyonu ile birlikte kullanıldıklarında onlarca yıl sorunsuz, konforlu bir kullanım sunmaktadırlar.

 

Maxroom yerli ve ithal klasik ve retro pirinç havlupanlar için 0850 225 05 09 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yoruma kapalı.