Kamu Bankalarından Satılık Kelepir Arsalar! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 20 Bin TL’ye, 45 Bin TL’ye Arsa Satıyor!


Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak için son günlere başvurulan modellerinden birisine geldi. Bilhassa de toptağa yatırım oldukça daha popülerleşti. Çeşitli niteliklere haiz olanlardan bundan bir almaya başlamış olacak. Kazançlı bir yatırım yapmayı planlarken, enflasyona karşı korumak isteyenler bundan önce gayrimenkul yatırımı yapmak için. Konutlkarındaki anormal yükseliş ise konut fiyat yatırımlarını bir adım geri plana itti. Arsa yatırımı yapmak için ise fiyat araştırmaları aralıksız devam ettiriliyor.

ARSA YATIRIMI EKONOMİSTLERCE ÖNERİLİYOR

Yatırım yapmak için ekonomistlerin itibarına giden kent merkezleri yatırımlarını tavsiyelerini bu alanlarda ilerlemelerini sürdürüyorlar. Bu olası için en tehlikeli sonuç olansa uygun arsa bulabiliyor. Trende geldiği bir noktada uygun noktalarda arsa bulmak zor hale geldi. Ekonomsitler uygun arazi için uygun şekilde gözden gözden geçirilmeden bu yatırımın derhal tercih edilir.

KAMU BANKALARI UYGUN FİYATLARLA ARSA SATIYORLAR

Türkiye’de emlak satışlarından değişik bir alana bakış açısına büründü. Burada insanoğlu için uygun olabilecekler bulabiliyorlar. Kamu bankaları da şu anda uygun olan çeşitli niteliklere haiz arazileri satılmaktadır. Bu arsalar konut imarlı olabildiği şeklinde tarla olabilir. Arsa yatırımlarını kamu bankalarının arsa satış ilanlarını inceledikten sonrasında kararlarını veriyorlar. Bu şekilde kazançlı bir arsa yatırımı yapılabiliyor.

ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK UYGUN FİYATLI SATILIK ARSALAR

Halkbnak tarafınca gösterilen satılık ilanları içinde oldukça mühim yatırım fırsatları bulunuyor. Buna bakılırsa Giresun Espiye’de 7.669 metrekarelik arsa 69 Bin TL’Ye, Batman Sason’da 5.914 metrekarelik arsa 237 Bin TL’ye, Şanlıurfa Suruç’ta 396 metrekarelik arsa 142 Bin TL’ye, Siirt Kurtalan’da 1.368 metrekarelik arsa 134 Bin TL’ye, Ağrı Diyadin’de 84 metrekarelik arsa 185 Bin TL’ye, Diyarbakır Sur’da 17.300 metrekare arsa 145 Bin TL’ye, Diyarbakır Çermik’te 340 metrekare arsa 47 Bin TL’ye.

kamu bankalarından satılık arsalar 2

Vakıfbank da arsa satışı meydana getiren kamu bankaları içinde yer alıyorlar. Gösterilen arsa satış ilanlarına bakılırsa Şanlıurfa Haliliye’de 20.094 metrekare arsa 227 Bin TL’ye, Diyarbakır Sur’da 41 Bin metrekarelik tarla 294 Bin TL’ye, Mardin Kızıltepe’de 434 metrekarelik konut imarlı arsa 136 Bin TL’ye indirildi.

kamu bankalarından satılık arsalar 3

Ziraat Bankası’nın yayınladığı arsa satış ilanlarına Şanlıurfa Haliliye’de 1256 metrekarelik arsa 400 Bin TL’ye, Zonguldak Çaycuma’da 6.679 metrekare tarla 120 Bin TL’ye, Trabzon Akçaabat’ta 2.218 metrekarelik bahçe 45 Bin TL’ye, Erzurum Aşkale ‘de 5.390 metrekarelik tarlaya 20 Bin TL’ye satıldı.

Emlak365.com

Yoruma kapalı.