Kamu personelleriyle bayramlaştı – Giresun Işık Gazetesi


Giresun Valisi Enver Meşhur, Ramazan Bayramının birinci derslik; 112 Davet Merkezi Müdürlüğü, Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi ve Giresun Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü oldukca mutlu olacak, personellerin bayramını kutladı.

Sayın Valimiz, 2 Mayıs Pazartesi günü ilk olarak 112 Acil Davet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Görevli personellerle bayramlaşan Sayın Valimiz; “En zor zamanlarımızda ve bakımda bir telefon kadar uzağımızda olan fedakâr 112 Acil Davet Merkezi çalışanlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlama ediyoruz. Verdikleri emekler için yürekten gidiyor, aileleriyle sulh içinde nice bayramlar kutlaması” dedi.

Sonrasında, Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesini ziyaret eden Valimiz adlı işi olan Sayın sıhhat ikramını kutlayarak bayramını kutlarken.

Sayın Valimiz, ziyaretle ilgili paylaşımda “Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanemizde kendini gören hastalarımızın ve onlara şifa olmak için özveride bulunmak, sabır ve insanüstü çabalarıyla meslekleriyle ilgili sıhhat çalışanlarımızın bayramını kutlama etmek için” kullanımları.

Kurum ziyaretleri kapsamında, Belediye Başkanı Sayın Aytekin Şenlikoğlu ile beraber Giresun Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü de ziyaret eden Sayın Valimiz, yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukla başlangıcında teyakkuz olan içinde olan kişiselleri ile bayramlaşarak, ziyaret sonrası; “Belediye başkanımız Aytekin Şenoğlu ile beraber yıkım ve acil durum, hepimiz şeklinde koşanları pahasına canlar kurtaran İtfaiye çalışanlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutladık. Görevlerinde üstün başarılar” yapmış oldu.

Yoruma kapalı.