Maganda kurşunu 198 gün sonra öldürdü – Son Dakika Türkiye Haberleri

Çorum’da maganda kurşunu ile vurularak yaralanan çocuk 198 gün sonra yaşamını yitirdi.

Vaka, 21 Mayıs’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye gore, ailesi ile beraber bir yakınlarının düğününe giden 6 yaşındaki Berke Muntazam, arkadaşları ile oynarken başına bitkin mermi isabet etti.

Aniden kanlar içinde yere düşen Berke, ailesi tarafınca Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Tedavi altına alınan Berke’nin başındaki mermi ameliyatla çıkartıldı. Bilinci kapalı bir halde tedavisine devam edilen Berke, bu sabah saatlerinde yaşam mücadelesini yitirdi. 

Berke’nin cenazesi meydana getirilen işlemlerinin arkasından ailesine teslim edilecek. Kıymet ve Celal Muntazam Ziraatçi’nin 3 çocuğundan olan Berke, son yolculuğuna uğurlanacak.

5 BİN 482 BOŞ KOVAN İNCELENDİ

Vakayla ilgili Çorum Güvenlik Müdürlüğü Vaka Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerince meydana getirilen incelemede, düğün alanındaki 5 bin 482 bozulma mermi çekirdeği tespit edildi.

Samsun Kriminal Polis Laboratuvarı Bölge Müdürlüğü’nde meydana getirilen araştırma neticesinde hazırlanan raporla şüpheliler arasındaki A.A.’ya ilişkin tabancanın çocuğun başından çıkarılan mermi çekirdeği ile eşleştiği belirlendi. Gözaltına alınan A.A., çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Düğüne katılanların sıralaması ve kamera kayıtlarından yola çıkan polis 27’si şüpheli, toplam 287 kişinin ifadesine başvurmuştu.


NTV’yi toplumsal medyadan takip edin

Yoruma kapalı.