Mansur Yavaş’tane bayram müjdesi

[ad_1]

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, görevenden sonrasında uzun seneler süresince boy vermeyen ya toplumsal dengelerini oranlarda düzgüsel şekilde ve muntazam şekilde ödemeye başlamaya başladı.

Ramazan öncesi kadrolu işgören ve sözleşmeli bayramlara müjdesi veren Yavaş, toplumsal dengelerinin yüzde 120 oranında ödendiğini deklare etti.

İŞTİRAKLERDE ÇALIŞAN PERSONELİN DE İKRAMİYELERİ BAYRAM ÖNCESİNDE YATIRILACAK

Çalışan personel ve sözleşmeli personel haricinde çalışanlarda personele de tesislerinin büyük okul öncesi 29 Nisan Cuma günü günü olacağı müjdesini vermeyi, toplumsal medya medyası, ASKİ ve EGO Genel Müdürlüğü’nde çalışan işgören ve sözleşmeli işgören ekiplerinde çalışan personele de okullarının bayram öncesi 29 Nisan Cuma günü geleceği zamanı vereceğini Ramazan Bayramı’nı şu şekilde kutladı:

“Sevgili mesaili arkadaşların kadrolu-sözleşmeli işgören çalışanının nisan ayı maaşına bayram hazırlıkları olarak toplumsal dengeleri yüzde 120 olacaktır. İştirak personelimizin bayram işlerini ise cuma günü yatırarak 117 milyon TL’lik ödemeyi tamamlayacağız. Mevcut ekonomik durumdan zarar görmemeniz için yasaların içindeyken ellerinizi yaktığınız süre devam edecek. Ailenize ve sizlere şimdiden iyi bayramlar diliyor, emekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yoruma kapalı.