Mesafe Ayrımı Yapmayan Taksi

Mesafe Ayrımı Yapmayan Taksi

Özellikle de İstanbul’da bir yerden başka bir yere gitmek çok pahalıdır. Ancak bizimle tanıştığınız zaman aslında çok da uygun fiyatlarla kaliteli bir yolculuk yapabileceğinizin farkına varabilirsiniz.

Km başına ücret almaktayız. Gitmek istediğiniz yerin kaç km olduğuna bakarak vereceğiniz ücreti de daha öncesinden hesaplayabilirsiniz. Böylece yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde de herhangi bir mağduriyet yaşamamış olursunuz.

Bizimle iletişime geçen müşterilerimizden çok sık aldığımız bir şikayet var. Pek çok firma kısa mesafe olduğunda sorun yaratmaktadır. Bizimle böyle bir durum söz konusu değildir. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman kaç km yol gittiğiniz değil gittiğiniz yoldan memnun kalmanız önemlidir. Böylece bir sonraki taksi ihtiyacınızda da bizi arayabilirsiniz.

Beylikdüzü korsan taksi 7/24 sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Çok uzun yıllardır tecrübeli olan bir ekiple çalışıyoruz. Bu sebeple de müşterilerimizin beklentilerini de her an karşılamaktayız.

Araçlarımızın bakımını ve onarımını da düzenli bir şekilde yaptırıyoruz. Araçlarda herhangi bir sorun olmadığında bile haftalık olarak bakıma götürüyoruz. Sizlerin memnun kalması ve mağdur olmaması bizim için çok önemli.

İstanbul’a ilk kez geliyor olabilirsiniz. Burada nereye gidilir? Nerede ne yapılır? Nerede yemek yenir? Gibi her türlü konuda ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda sizin buranın yabancısı olduğunuzu fark edip, daha fazla ücret almak için yolları da uzatmıyoruz.

Gitmek istediğiniz her yere en kestirme şekilde gitmek bizimle mümkün. Esenyurt korsan taksi numarasını tuşladığınızda, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi siz de göreceksiniz. Bir daha başka firmayla da iletişime geçmeyeceksiniz.

Yoğun bir iş gününün ardından bir an önce evinize gidip dinlenmek istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey, firmamızla iletişime geçmektir. Böylece günün hangi saati olursa olsun bulunduğunuz yere bir taksi göndereceğiz. Tüm günün yorgunluğunun ardından bir de taksi bulmakla uğraşmayacaksınız.

İşimizi severek yapıyoruz. Çok uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için de firmamıza güveniyoruz. Sizlerden de bize güvenmenizi ve bizi tercih etmenizi diliyoruz.

 

Yoruma kapalı.