Milli Piyango 30 Ağustos 2022 canlı çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde!

Milli Piyango 30 Ağustos 2022 canlı çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde! – Ekonomi Haberleri

Milli Piyango 30 Ağustos 2022 canlı çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde!

Şans oyunu tutkunlarının ilgiyle takip ettiği oyunlardan biri olan Milli Piyango’da bu hafta 30 Ağustos çekilişi gerçekleştirilecek. Çekilişte 1 adet 25 milyon lira büyük ikramiye ödülü olacak. 

MİLLİ PİYANGO 30 AĞUSTOS 2022 SONUÇLARI VE MPİ BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla bekledikleri özel çekiliş 30 Ağustos 2022 Salı günü saat 17:30’da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin ardından bilet sorgulama ise millipiyangoonline.com sayfasında olacak.

BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

[embedded content]

ÇEYREK, YARIM VE TAM BİLET NE KADAR İKRAMİYE VERİR?

Milli Piyango’da; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet olmak üzere üç bilet çeşidi bulunur. Her biletin fiyatı ve kazandırma oranı farklıdır. Her ikramiye kategorisinde, kategorinin kazanan numaralarından birine eşit olan tüm numaralar ilgili kategorinin ikramiyesini kazanır.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

Süper Loto sonuçları 19 Mayıs 2022 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek Süper Loto sonuçları 19 Mayıs 2022 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek

Süper Loto sonuçları 19 Mayıs 2022 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek

Yoruma kapalı.