Miras davasında kardeşler birbirine girdi: 1 ölü, 2 yaralı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşanmış olan miras kavgası kanlı bitti.

Edinilen bilgiye gore, Ulusal Egemenlik Mahallesi 9012. Sokak’ta ikamet eden Nazmi Ç. ile kardeşleri ve yeğenleri içinde babalarından miras olarak kalan ve kendisinin ikamet etmiş olduğu bina yüzünden sık sık tartışmalar yaşanmaya başlandı.

Nazmi Ç.’nin kardeşleri ve ölen ağabeyinin evlatları, miras kalan 3 kattan oluşan iki binanın satılması için yargıya başvurdu.

Bugün sabah saatlerinde tarafların da hazır bulunmasıyla hakim ve avukatlar eşliğinde bulgu işlemi başlatıldı. Bulgu işlemi sonrası görevlilerin ayrılmasıyla başlamış olan münakaşa, bıçakla ve silahlı kavgaya dönüştü.

AMBULANSA KADAR KALP MASAJI YAPILDI

Yaşanmış olan dövüşte Nazmi Ç.’nin ağabeyi Fikret Ç. boyun kısmına isabet eden mermi ve bıçak darbeleriyle ağır yaralanırken, hayatta olmayan en büyük ağabeylerinin oğlu Fatih Ç. ise ayağından yaralandı.

Nazmi Ç.’in iki oğlundan birisi de yüzüne almış olduğu yumruk darbeleriyle yaralandı. Ağır yaralanan ve kalbi duran Fikret Ç.’ye vaka yerine gelen sıhhat çalışanları sedye üstünde ambulansa kadar kalp mesajı yapmış oldu.

Fikret Ç., sıhhat ekibinin vaka yerinde yapmış olduğu müdahalenin arkasından kaldırıldığı Manavgat Devlet Hastanesinde meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Öteki 2 yaralı hastanede tedavi altına alınırken, polis vakayla ilgili Nazmi Ç. ve 2 oğlunu gözaltına aldı.

(*1*)
(*2*)
NTV’yi toplumsal medyadan takip edin

Yoruma kapalı.