MY Nakliyat Kaliteli Hizmetler

İzmir’in Her Bölgesine Taşımacılık Hizmeti

 

İzmir’in her bölgesine taşımacılık hizmeti sunan MY Nakliyat ile nakliyat işlemleri artık nispeten basit hale geldi. Ürünleriniz kaliteli iş üretmesiyle adından söz ettiren firma ile sigortalı olarak taşınır ve herhangi bir kaza durumunda masraflar tarafınıza iade edilir. Şehir içi ulaşımda yaptığı çalışmalarla İzmir’de 30 bölgeye hizmet veren firmamız sektörde hızla söz sahibi olmaya başladı. Evden işyerine, parça eşya, asansör ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerini müşterilerine sunan MY Nakliyat, sigortacılık yaparak güven oluşturmaktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmeti ile sizde güvenilir bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Firmamız, güvenilir ekipman, bilgili personel ve uygun fiyat garantisi ile işletme, İzmir’in herhangi bir yerinden seçilen destinasyona nakliye operasyonlarını hızlı bir şekilde tamamlar. Hem iş hem de özel amaçlı taşımacılık hizmeti sunan işletme, bu işlemleri gerçekleştirmeden önce hazırlık yapmaya büyük özen gösteriyor. Firma, taşınmak istediği bölgeyi ve eşyaları inceledikten sonra değerlendirme raporundaki bulgulara göre ilk olarak taşınma planını oluşturur. Kullanılacak araçlar ve ihtiyaç duyulan insan gücü bu taşınma planında belirtilir. Ardından sözleşme imzalanır, sigorta işi tamamlanır ve taşınma süreci başlar. Firmamız bünyesinde Parça eşya taşıma hizmeti de bulunmaktadır.

 

MY Nakliyat Kaliteli Hizmetler

 

Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde bulunan Şehirler arası nakliyat hizmeti ile istediğiniz şehre malzeme gönderebilirsiniz. Öncelikle ürünlerin hasar görmemesi için yüksek kaliteli malzemelerle iyi bir şekilde paketlenir. Ürünler daha sonra dikkatli bir şekilde arabalara yüklenir ve gideceği yöne doğru sürülür. Bu noktadan itibaren ürünler, boşaltma işlemi başladığında istenilen yere teslim edilir. Her yere basit, hızlı ve güvenilir nakliye hizmeti sunan firmamız sayesinde taşınmak artık zor bir iş değil.

Yoruma kapalı.