Perşembe Cuma kamu lojmanı satış listeleri! Yetişenler 71.000 TL’ye tapusunu alır

[ad_1]

Emlak365.com – Kamu ekibinin lojmanları bayramdan ilerleyen süreçte son dakika duyuruları ekleniyor. Yetiştirilen kuruma ilişkin olan + 1, 2 daireleri için satış ilanı yayımladı. Bu duyurular için başvurular olan kişiler ise 6 Mayıs Perşembe günü kamua halkına başvururlar. İşte lojman isteyenler için o listeler.

KAMU KURUMLARINDAN SATILIK LOJMANLAR 5 MAYIS PERŞEMBE 6 MAYIS CUMA

Kamudan almak isteyenler için hazırlanmak için eğitimlerini eğitim listelerinde aktarıyoruz. Listeler hayatta kalmak için yaşamak ve müracaat tarihlerini planlamak. İşte güncel kamu konutu, lojman ilanları.

5 mayıs lojman satış ilanları 45 mayıs lojman satış ilanları 35 mayıs lojman satış ilanları 25 mayıs lojman satış ilanları 1

KONUTLARI ALMAK İSTEYENLER İÇİN İZLENECEK YOL

Kamua ilişkin olan konutların seslerine, yaşayacakları yer listelerinden yaşayacaklarını anlatacak kişilere anlatacaklar. Sonrasında web sayfalarından kendi seçimlerinden yayımlanacakları duyurular ihale ön başvurularına başvurulacak. Bu araçlarda satışı yapılacak olan dairenin konumu, bina ve ev özellikleri, ihalenin ne vakit ve hangi adreste gerçekleştirileceği, m2 fiyatı yer alacak.

Tüm seçeneklere uygun olanlar. Başvurular sonrasında ikinci aşama için süreç adım atar.

müracaat işlemleri; Satılacak olan ev için satın alma bedeli üstünden satın alınabilir durumdayken ödenebilecek her türlü satın alınabilir satın alınabilirliğinin tamamın kuruma teslim teslimi ile tamamlanacak. Müracaat evrakları temel belgelerinden oluşmaktadır. Adres beyanı, kredi örneği, belediyeden orijinal senaryo uyarlaması, var ise vekaletname şeklinde. Sadece bu evraklar için gerçek kişiler için başvurular için geçerlidir. Tüzel şirket üstünden meydana getirilen başvurularda evrak sıralaması listesidir.

İhale kiralamak için temin edilmesinden en iyi şekilde temin edilebilir. Her kurum interneti yayımladığı ön müracaat formülü, müracaat şartlarına uygun hazırlar. Bu resmi resmi şekilde başvurulacak tüm işlemler belgeden bildirildiği şekilde yapılır. Pazar tutarları kurumlardan 100 TL ile 900 TL değil bir ücretle alınabilir. Ek olarak size teslim edilirken kuruma imzalanarak teslim edilir.

Yoruma kapalı.