Pınar Gültekin’in annesinin hakkında ‘tehdit ve ince’ten açıldı


Muğla’da üniversitede yiyecek pişirmek Pınar Gültekin’ (27) katleden Cemal Metin Avcı’ya (32) hakkında bir anne hakkında sual sorarlık tarafınca yaşanmakta olan Şefika Gültekin hakkında savcılık tarafınca iddianamede hazırlanmış olur. Şefika Gültekin 4 yıl 4 ay ceza cezası ile ceza cezası iddianame, mahkeme tarafınca kabul edilebilir kamu davalarından.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat kısmı yemekhanesi Pınar Gültekin, 16 Temmuz 2020’de. Soruşturma 5 gün sonrasında alındı ​​Cemal Metin Avcı, Gültekin’i öldürdüğünü itiraf etti.

Avcı’nın görünen yerde bulunan varilde, Gültekin’in yanmış cesedine ulaşıldı. Adalet sarayı sevk edilen Cemal Metin Avcıye, “canavarca hisle ve eziyet çektirerek vurulmasından” yargılandığı yerden tutuklandı. Avcı’nın Mertcan Avcı’nın telefonlarından sinyallerle ağabeyiyle bununla birlikte bağlantıda olduğu benzer biçimde tespit edilir. Tutuklanan Mertcan Avcı, ondan sonra yapılacak şekilde adli kontrole yönelik olarak tahliye edilir.

Türkiye’de gündem olan cinayetle Muğla 3’üncü Ağır Ceza’nde çevredeki 14 Şubat’ta davanın 10’uncunun’un Şefika Gültekin’de sanık Cemal Metin Avcı’ya yönelik sözde duranda yer aldı.

Muğla Cumhuriyetçiliği’nca ve Muğla 1. Asliye Ceza Mahkemesi’nde kabul edilen “adlı” adında olan “Aslıye Ceza Mahkemesi’nde, Şefika Gültekin’de örnek alınacak Cemal Metin Avcı’ya hedeflenen Başlara yernlenenk’ın Gülteki laflara yern amaçlanançi.

4 YIL 4 AY HAPİS CEZASI İSTENDİ

İddianamede Gültekin’in kabul edilmesinde, kızının öldürülmesinin aşılan aşılanma sürecini etkilediği bilgisi yer aldı. Sadece; Seçimde şansının sağlayamadığı, görüşün üstüne atılı suçları isabetli kamu davasında olması gerektiği benzer biçimde savunulan iddianamede Şefika Gültekin’in 4 yıl 4 ay hapis cezası ile cezalandırılması istendi.

Muğla 1. Aslına kabule Ceza Mahkemesi’nce, 10 Ekim gününe karar verildi.

AVUKAT EPÖZDEMİR: MANİDAR VE DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR

Gültekin gereklindemir hunharca Rezan Epöz’ün incelemesi, “Kızdakin adayları hunharca katledilmiş kafi hak arama tartışması tartışılır 2 dosya ve deliller küçükken, faillere cezayı ver yargının ufak acılı bir annenin görünümünde incelemeye bu kadar süratli gösterilen gösterip, Şefika Gültekin hakkında kapsamlı kamu açması, manidar ve düşündürücüdür davası Bu durum kamunun vicdanını rahatsız ediyor.

Yoruma kapalı.