SSK Bağkur ve Memur Emeklilerinin Tamamına Yapıkredi’den 2000 TL Karşılıksız Ödeme Yapılıyor!


Bankalar rekabete yol açan promosyon ödemelerinde Yapıkredi ağzı ağzını açmış durumda. Yapıkredi’den son dakikalarda Nisan ayı içinde emeklilere 2000 TL ikramiye ödemesi duyuldu. Peki evde neler olabilir? Yapıkredi’den emeklilere 2000 TL nakit parasız ödemenin tüm detaylarından evden…

Milyonlarca emekli, SGK ile münasebetli bankalardan 3 bir kez satın alınabiliyor. Toplumsal Güvenlik Kurumu (SGK) kullanılmakta olan hem kamu bankaları hem de hususi tüketim malları tedariki yapmaktadır. İşte son dakika müjdesi Yapıkredi’den geldi! Yapı Kredi tarafınca meydana getirilen duyuruyla 2022 Nisan ayı müracaat sebebiyle emekli aylığını yapacaklara tam olarak 2.000 TL tutarında promosyon tarafınca yapılacak ödemesi hakkında detaylı bilgiler belirtilmiştir. Peki şartlar neler? Kimler Yapıkredi Bankası’ndan 2.000 TL promosyon ödemesi alınabilir mi?

Yapı Kredi Emeklilere 2.000 TL Promosyon Ödemesi Yapıyor

Yapı Kredi bankası, SGK’dan emekli aylığı alan tüm SSK, Bağkur ve Işgören emeklilerine promosyon ödemesi dağıtıyor! Emekli maaşları, SGK’dan emekli aylıklarını Yapı Kredi bankasına taşıyacaklarını 3 yıl maaşlarını çekme taahhüdü halinde promosyon ödemelerinden yararlanabiliyorlar. 30 Nisan 2022 geçmişine kadar devam edecek olan Yapıkredi emekli maaşlarıdır.

Kredi bankası 2000 TL nakit ödemesi sıra tane otomatik satmaca ödeme veren 2 ek 100 TL nakit ödemesi de yapıyor. Gene 30 Nisan’a kadar 500 TL ve üstü harcama yapanlar 250 TL daha çok ödemeyi nakit olarak hesaplarında görecekler.

Kimler 2000 TL Promosyon Ödemesi Alabilir mi?

Halihazırda emekli olup emekli aylığı alandan aylıklarını, aylıklarını ödenebilecek yapılardan 2000 senesinde sürdürülebilirler. Ek olarak, gelecekte hayata geçecekan ve yeni emekli olacak vergilerin ödeme kanalı Yapıkredi Bankası’nda 2000 senesinde para harcamayi hesap edebilecekler olarak 2000 TL nakit ödemeyi hesap edebilecekler.

Emekli Maaşımı Yapıkredi’ye Iyi mi Taşırım?

Emeklilik şubelerine gidişten emekli aylıklarını Yapıkredi bankasına taşıyabiliyorlar. E-ticaret üstünden geçiş bölümünden “Emekli maaş taşıma” SGK sekmesi altında alan hizmeti kullanıp aylığınızı bankalararası transer edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.