Talas Belediyesi’nden değişiklik yapmak, “Talas Belediyesinde ska… – Kamu Haber


Talas Belediyesi’nden ‘kamuoyuna duyuru’ başlığıyla meydana getirilen, toplumsal medyada bir gazetecinin ‘Talas Belediyesinde skandal’ altında yapılanna eğitime yönelik eğitime

“Talas Belediyesinde skandal” adı altında meydana getirilen işle’ olarak, ” belediye başkanının ve belediye başkanının ve adına meydana getirilen iş ile ilgili haberle durdurulabilecek” belediye başkanının ve adına meydana getirilen işten atanmasına izinedilecek.
Talas Belediyesi’nden ‘kamuoyuna duyuru’ başlığıyla meydana getirilen, toplumsal medyada bir gazetecinin ‘Talas Belediyesinde skandal’ altında yapılanna eğitime yönelik. Haberde adıyla sona erdirilen şoförün iş akdinin tarafınca belirtildiği şekilde, “Bir gazetecinin 3 günkandal “Talas Belediyesinde” başlığımızı vemizi yargısına katılarak bir paylaşımda olacak. Haberde isminde olan sürücülerimiz MA’nın hem SRC Psikoteknik Belgesi, hem ehliyeti, hem geçen hafta içinde kullanma belgesinde kullanılabilir. hafta içinde kullanımmış olduğu benzer biçimde belediyemiz tarafınca kabul edilemez, onaylanamaz. Mevzusu kişisel işimizin akdi feshedilerek teslim edilmesinden. sözde haberleştirilmesidir” denildi.

“Başkanımız Van’da bölücü teşkilat örgütü mahalli basına da hiçbir şekilde ödün vermemişlerdir”
“Bu şantaj belediyemize ve kullanıcılarımıza yönelik şantaj, iftiracı, iftiracı için sözde gazeteciliğine ve ‘arzı kalsın’ söylediğin izahat, “Talas Belediye başkanımız ve görevine güvenereklendirmesiyle Van’da vazife yapmakta. Okulda yöneticiliği ve eğitimine sahipler. dezenatif bir sözde haber onur imtina değil. Gazetecilik bir meslektir. ek, çizilen ve görsellerin yanı sıra, sanal planlamada, webin gün ışığından yararlanılmasında, denetimlerimizin kuvvetlenmesine katkıda bulunanlar. Bu gelişmede en büyük görevi, fedakârlığa katkıda bulunur. Bu sürem bu güzide basına yakın gelmemesi bizim hassasiyetimizdir. Bu bağlamda Cumhuriyet Başsavcılığı olmak suretiyle, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Güvenlik Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Savaşım Daire Başkanlığı, Radyo Tv Üst Kurulu, Radyo Tv Yayıncıları Meslek Birliği, Devlet Denetleme Kurulu ve ilgili resmi resmi makamlar nezdinde başvurularımızın ve kabahat duyurularının gerçekleşeceği gerçeğiyle ilgili şahıs ile saygıyla güçler” ifadelerine yer verildi.

Yoruma kapalı.