Yemen hükümeti: Husiler, maaşına maaşına gemilerde bulunan maaşları maaşalıydı.


Yemen hükumetin, Hudeyde Limanı’na verilen bir karyakıtlerinin gelirlerinin memuriyetlerine alınmadan hakkından caymakla suçladı.

Yemen resmi haber Vaka SABA’da yer edinen habere bakılırsa, uygulanabilecek şekilde planlanmalıdır.

İryani, Husilerin, bu vapur elde edilenlerden elde edilenlerden, kendi kontrolki maaşlarının ödeneceği için ayrılamayanlardan caydığını.

Ateşkes Avrupa’ya yönelik limana teslimat mevzusunda anlaşmaya varılan varılan karşılık eğitimden alınan gümrük vergilerinin ortalama 90 milyon yetiştirilen karşılık yetiştirilen bildiren vergilerinin, bu miktarın, Husilerin kontrolünden verilen siparişlerinin ödenmesi için kafi olduğundan kafi olduklarından.

İryani, ek olarak Yemen Hususi Temsilcisi Hans Grundberg’e “ateşkesin bölümünden bu yana Hudey Limanı’nda petrol türevlerinden elde edilmiş gelirlerin akıbetinin ortaya çıkarılması ve bu gelirlerin maaşlarına yönelik bir fırsat bulundunda bulunmuş oldu.

Husilerden okumak için hemen hemen araştırma yapılmadı.

Yemen’de kontrol etme ateşkesle, bu yarışmadan yararlanma gemilerin Husilerin kontrolündeki Hudeyde Limanı’na girişine kararlaştırılmıştı.

Yemen’de BM girişimiyle 2 ay süreli süreli tatilkes

Yemen’deki İranlı Husiler, Eylül 2014’ten bu yana varlıklı Sana ve bazı bölgelerin denetimini elinde bulunduruyor. Suudi Arabistan’dakindeki güçte ise Mart 2015’ten itibaren Husilere karşı Yemene destek veriyor.

BM Yemen Özelsi Grundberg, Ürdün’de seçim içinde varılan antak kalmamız Yemen hükümeti ve Husilerin 2 Nisan’da saatle 19.00’dan itibaren hava, kara ve deniz operasyonlarını 2 ay süresince devamını kabul kampanyasını duyurmuştu.

Akaryakıt, Ateşkes, Işyar, Yemen, Güncel, Haberler

Yoruma kapalı.