8 yeni film sinemaseverlerle buluşacak

Bu hafta dramdan komediye 8 film izleyiciyle buluşacak.

“Kasırgalar”

Lee Isaac Chung, gerilim ve aksiyon hayranlarını sinema salonlarına çekmeyi amaçlayan “Hurricanes”ı yönetti.

Glen Powell, Daisy Edgar-Jones, Anthony Ramos, Kiernan Shipka, David Corenswet, Sasha Lane ve Maura Tierney'nin başrollerini paylaştığı film, 1996 yılında gösterime girdi ve dünya çapında 494,6 milyon dolar hasılat elde etti.

Başlı başına bir hikaye olan Twister'ın devamı, kasırgaların muazzam gücünü tahmin etmek ve dizginlemek için bir araya gelen iki farklı ekibin hikayesini anlatıyor.

“Beni aya götür”

Başrollerinde Scarlett Johansson ve Channing Tatum'un yer aldığı “Fly Me to the Moon” romantik komedi hayranlarının ilgisini çekmeye aday.

Greg Berlanti'nin yönettiği yapım, NASA'nın riskli aya iniş görevinin ters gitmesi durumunda sahte bir aya iniş videosunun hazırlanması sırasında yaşananları konu alıyor.

Filmde Johansson ve Tatum'a Woody Harrelson, Jim Rash, Ray Roman, Peter Jacobson ve Christian Clemenson eşlik ediyor.

“Anne, kalk!”

Yönetmenliğini Niclas Larsson'un yaptığı “Anne, Kalk!”, komedi ve dramın karışımı bir hikayeyi beyazperdeye yansıtacak.

Başrollerinde Ewan McGregor, Rhys Ifans, Taylor Russell, Ellen Burstyn, Lake Bell ve F. Murray Abraham'ın yer aldığı filmin konusu kısaca şöyle:

“Bir mobilya mağazasında yeşil kanepede oturan anne, kalkmayı reddederek yıllardır birbirini görmeyen üç çocuğunun bu davranışının sebebini anlamasını bekliyor. Mağaza yöneticilerinin de yardımıyla. Kardeşler, hayatlarını değiştirecek aile gerçeklerini ortaya çıkaracak inanılmaz bir yolculuğa çıkıyorlar.”

Haftanın korku filmi

Ti West'in Maxine üçlemesinin son filmi “MaXXXine”, 1970'lerdeki çiftlik katliamından sağ kurtulan Maxine'in, kötü bir işin ardından hayalini kurduğu Hollywood yıldızlığına girmesiyle ortaya çıkan olayları anlatıyor.

Andy Fickman'ın başrollerini Jarrett Austin Brown, John Bucy ve Bella DeLong'un paylaştığı “Lights Out” filmi, bir grup arkadaşın bir müzik festivaline yaptıkları yolculuk sırasında karşılaştıkları doğaüstü olayları konu alıyor.

Anastasiya Budakva'nın “Cin Köyü”, Cemal Fidan'ın “Vefk-i Cin Sekar” ve Atakan Şatıroğlu'nun “Lumme”si haftanın yerli korku filmleri olarak beyazperdede yerini alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir