Ankara Valiliğinden vatandaşlara “fırtına” uyarısı: Hızı saatte 80 kilometreye ulaşacak… İstanbul Valiliği'nden de uyarı geldi!

Ankara Valiliği'nden fırtına uyarısı geldi. Valiliğin sosyal medya hesabından yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi'nden alınan son verilere göre, 25 Mart 2024 Pazartesi sabah saatlerinden itibaren ilimiz genelinde kuvvetli rüzgar ve kısa süreli sağanak yağış (40-60 km/saat) )saat, kısa vadede güney ve güneybatı yönlerden 70-80 km/saat, zamanla kuzeybatı yönlerden ise/saat), ulaşım aksamaları gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması, çatılardan uçma, soba ve metan gazından kaynaklanan zehirlenmeler.

İSTANBUL VALİSİNE DE BİLGİ VERİLDİ

İstanbul Valiliği, kentte yarın beklenen sağanak yağış nedeniyle vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, İstanbul'da yarın sabahtan itibaren güney ve güneybatı, zamanla kuzeybatıdan kısa süreli kuvvetli rüzgar ve fırtına beklendiği belirtildi.

Açıklamada, fırtına nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması ve tedbirli olunması uyarısında bulunuldu.

(DHA-AA)Bu içerik Enes Çırtlık tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aracını Diyarbakır'daki takımlara karşı sürdü!  Bakan Yerlikaya yeni gelişmeyi duyurdu ve tutuklandıAracını Diyarbakır'daki takımlara karşı sürdü! Bakan Yerlikaya yeni gelişmeyi duyurdu ve tutuklandı
Üzerinde tartışmak Cem Küçük ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında “DEM Partisi” tartışması! “Ne büyük bir bilgisizlik israfı”
Ahmet Mahmut Ünlü hastaneye kaldırıldı!Ahmet Mahmut Ünlü hastaneye kaldırıldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir