Aralıklı oruç diyetiyle tanındı! İngiliz doktor Yunanistan'da bir mağarada ölü bulundu

Yunan basınında yer alan haberlere göre, bu sabah Symbeki adasına tatil için gelen 68 yaşındaki Mosley'in cansız bedeni, Aya Marina sahilinin yakınındaki kayalık alanda bulundu.

Çarşamba günü yürüyüş yaptıktan sonra ortadan kaybolan Mosley'in cenazesinin ölüm nedeninin tespiti için Rodos Adli Tıp Enstitüsü'ne götürüldüğü ve şu ana kadar herhangi bir suç unsuruna rastlanmadığı anlaşıldı.

Yetkililer, Mosley'in düşme sonrasında kafa travması nedeniyle ölme ihtimalini araştırdıklarını açıkladı.

DR. MICHAEL MOSLEY KİMDİR?

İngiliz Michael Mosley, Londra'da tıp okuyup doktor olduktan sonra uzun yıllar sunucu, belgesel yapımcısı, gazeteci ve yazar olarak çalıştı. Daily Mail köşe yazarı Mosley, Kanal 4'ün “İngiltere'yi kim şişmanlattı?” programına çıktı. adında bir program var.

Dr. Mosley'in aralıklı oruç diyetlerini savunduğu biliniyor. Haftanın iki günü kalorileri sınırlayan, diğer beş günü ise sağlıklı beslenme ve egzersiz içeren 5:2 diyetiyle tanınıyor. Diğer bir diyet ise kalori alımının en az iki hafta boyunca günde 800 kalori ile sınırlandırıldığı “Fast 800” diyetidir. Eşi Clare Bailey Mosley de doktor, yazar ve sağlıklı yaşam uzmanıdır.
Bu içerik Nilgün Akbıyık tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kurbanlıklarla ülke geneline yayılıp ölüme neden oluyorlar! Kurbanlıklarla ülke geneline yayılıp ölüme neden oluyorlar!
5 daire sahibi abla ve ağabey, evi görenlerin midesini bulandırdı5 daire sahibi abla ve ağabey, evi görenlerin midesini bulandırdı
Pitbull dehşeti kameralar önünde!  Parkta kediyi dövüp sahibine saldırdıPitbull dehşeti kameralar önünde! Parkta kediyi dövüp sahibine saldırdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir