Beykoz seçim sonuçları gerçek zamanlı! Beykoz'da yerel seçimleri Murat Aydın mı yoksa Alaattin Köseler mi kazanacak?

Yerel seçim süreci tamamlandı ve söz sırası seçmenlerde. Beykoz'da yaşayan vatandaşlar Beykoz seçim sonuçlarını araştırmaya başladı. Beykoz seçim sonuçlarına göre yeni cumhurbaşkanı kim olacak? Yarış iki aday arasında olmalıdır. Kazanan Murat Aydın mı yoksa Alaattin Köseler mi olacak?

Yayın yasağı sona erdiğinde yerel seçim sonuçları ile İstanbul ve Beykoz sonuçları Mynet'te yayınlanacak. Beykoz'da 2019 seçimlerinde AK Parti yarışı önde götürdü. Bu seçimde son belediye başkanı Murat Aydın AK Parti tarafından yeniden aday gösterildi.

Beykoz seçim sonuçlarını buradan canlı takip edebilirsiniz!

AK PARTİ ADAYI MURAT AYDIN

Murat Aydın, 1999, 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerini kazanarak üçü AK Parti olmak üzere dört kez Zeytinburnu Belediye Başkanı seçildi. 2019 yerel seçimlerinde Beykoz Belediye Başkanı seçildi.

BEYKOZ SEÇİM SONUÇLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

CHP ADAYI ALAATTİN KÖSELER

1999-2004 yılları arasında Beykoz Belediye Başkanı olan Alaattin Köseler, daha sonra bayrağı AK Partili Muharrem Ergül'e devretti.

ALAATtin KÖSELER

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İlkbahar ve yaz aylarında ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz! İlkbahar ve yaz aylarında ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz!
Eskişehir'de seçim sonuçları gerçek zamanlı!  Eskisehir'de kimin avantajı var?Eskişehir'de seçim sonuçları gerçek zamanlı! Eskisehir'de kimin avantajı var?
Kahramanmaraş seçim sonuçları gerçek zamanlı! Kahramanmaraş seçim sonuçları gerçek zamanlı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir