EA SPORTS FC FUTURES ve Adidas işbirliğiyle Berlin'de büyük bir etkinlik düzenleniyor – SPORTS

geçen hafta EA SPORTS FC VADELERİadidas Futbol'un evi Berlin'de bir UEFA Futbol Festivali etkinliğine ev sahipliği yaptı. İlk yılında futbolu 170.000'den fazla kişiye* açan FC FUTURES girişimi, etkinlik boyunca adidas ve UEFA iş birliğiyle 50'den fazla yerel genç kız ve erkek çocuğuna yönelik antrenmanlar düzenleyerek futbolu devam ettirme hedefine doğru bir adım daha attı. herkes için dünya futbolunu geliştirmeye olan bağlılığı.

Resmi UEFA ve DFB koçları tarafından yönetilen antrenman oturumları, futbol becerilerini geliştirmek için EA SPORTS FC 24'ün maç görüntülerini kullanan çevrimiçi bir eğitim kütüphanesi olan FC FUTURES Academy'den geliyor ve artık Almanca dahil altı dilde ücretsiz olarak sunuluyor. FC FUTURES'ın antrenman kütüphanesi için oyun görüntülerini kullanması, futbolun fiziksel ve dijital dünyaları arasındaki çizgileri bulanıklaştırıyor ve oyunculara ve antrenörlere oyuna katılımı artırmanın yenilikçi bir yolunu sunuyor.

EA SPORTS FC Kıdemli Pazarlama Direktörü James Salmon, “UEFA EURO 2024'te olmak, yalnızca Avrupa erkek futbolunun en iyilerinin mücadelesini görmek için değil, aynı zamanda gelecek nesil için FC FUTURES antrenman oturumlarına ev sahipliği yapmak için de ilham verici” dedi. “Ortaklarımız UEFA ve adidas'ın erişilebilir, topluluk liderliğindeki futbol programları geliştirmeye aynı derecede kararlı olmalarından dolayı son derece minnettarız ve oyunu herkes için büyütmek amacıyla FC FUTURES'ın ikinci yılında yatırımımıza devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz”.

UEFA EURO 2024 Taraftar Bölgesi'ndeki Adidas Futbol Evi'nde gerçekleştirilen antrenmanlar, adidas'ın EA SPORTS FC 24'te yer alan F50 kramponunu yeniden tanıtmasından ilham alarak hıza odaklandı. İkonik F50, 9 yıllık bir aradan sonra geri dönüyor günümüzün sporcularının katı oyun kalıplarını kırmak ve futbol oynamanın heyecanını kendi şartlarında deneyimlemek için hızdan yararlanmalarına yardımcı olacak gelişmiş teknolojiyle.

UEFA Teknik Eğitim ve Geliştirme Başkanı Olivier Doglia şunları söyledi: “Bu yıl Almanya'da düzenlenen UEFA EURO 2024 turnuvasına EA SPORTS FC ile gerçek futbolu getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. EA SPORTS FC FUTURES'ın yenilikçi antrenman uygulamaları, gerçek futbol deneyimlerini mükemmel bir şekilde birleştiriyor. ve birlikte gelecek nesillere, tıpkı UEFA EURO 2024'te sahadaki ulusal kahramanları gibi, sahaya çıkıp Dünya Maçına katılma konusunda ilham vermeyi hedefliyoruz.”

FC FUTURES ve adidas elçisi Ian Wright da oturuma katılarak gençlere unutulmaz bir deneyim yaşattı ve onlara kendi futbol deneyimlerini ve FC FUTURES gibi girişimlerin genç nesilleri nasıl etkileyebileceğini hatırlattı.

Ian Wright, “UEFA EURO 2024'te inanılmaz bir turnuva için burada bulunmaktan ve EA SPORTS FC FUTURES ile adidas'ın yeni nesil genç oyuncuları desteklemek için bir araya geldiğini görmekten büyük heyecan duyuyorum” dedi. “Topluluk futbolunu bunun gibi etkinliklere taşımak, genç yerel oyuncular için büyük bir ilham kaynağı ve futbolu her düzeyde desteklemenin önemini gösteriyor.”

UEFA EURO 2024 Taraftar Alanı'nda Reichstag'ın karşısında yer alan adidas Futbol Evi, turnuva süresince aktif olacak. 18.000 m²'lik alan, ziyaretçilere katılmaya, izlemeye ve maçın keyfini kutlamaya davet edildikleri bir futbol festivalini deneyimleme şansı sunuyor. Taraftarlar ayrıca özel EA SPORTS FC 24 oyun alanında EA SPORTS FC 24 ile gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını oynayabilir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir