Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen tescil belgesini aldı

Eyüpsultan'ın CHP cumhurbaşkanı adayı Dr., 31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 48,2 oyla seçildi. Mithat Bülent Özmen, tescil belgesini alarak görevine başladı. Seçim töreninde konuşan ve “herkesin başkanı” olacağına söz veren Özmen, şunları söyledi: “Eyüpsultan'ın hak ettiği değere ulaşması için gece gündüz çalışacak nitelikli bir belediye başkanı arzusu sona erdi. 31 Mart akşamı. “Bugünden itibaren hiçbir komşum hayati sorunların çözüldüğü, ekonominin büyüdüğü, yaşam kalitesi ve refahın arttığı, sosyal yardımların artırılarak yaşamın desteklendiği, çeşitliliğin olduğu, katılımcı bir Eyüpsultan görmekten endişe etmesin. insan yaşar ve başkalarına yaşatır.” dedi.

Konuşmasına Eyüpsultanlı hemşerilerine, arkadaşlarına, komşularına, eşine, çocuklarına ve ailesine teşekkür ederek başlayan Özmen, şöyle devam etti:

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'e, İl Başkanım Özgür Çelik'e, İlçe Başkanım Doğan Sarıtaş'a, sahada her yerde koşan kadın kollarımıza, kadın kollarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. gençlik kolları, dinamizmleri, enerjileri ve Eyüpsultanlı gönüllüleriyle. İGDAŞ Genel Müdürü olarak görev yaptığım beş yıl boyunca birlikte çalışma şerefine eriştiğim, omzunu omzumda duyunca güven duyduğum İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu'na, Kol kola yürüdüğümüzde aşamayacağımız hiçbir engel olmadığını gören, birlikte 16 milyon insana hizmet ettiğimiz, milletin olanı halk için harcayan. Yaptım!”

Seçim sonuçlarının Eyüpsultan'ın kalkınma arzusunun bir göstergesi olduğunu belirten Özmen, şöyle konuştu: “Çocuklara önem vererek, gençleri hayata dahil ederek, kadını hayatın merkezine koyarak, yaşlılara sosyal olanaklar sağlayarak, yaşlılara sosyal olanaklar sunarak Eyüpsultan'ı anlamlı kılıyoruz. Engelli vatandaşlarımıza konforlu bir yaşam alanı, can dostlarımıza sahip çıkıyor.” Hak ettiği değeri vereceğiz! Sizlere hep söyledim ve tekrarlıyorum; Tutamayacağım sözler vermiyorum ve sözlerimi tutuyorum! Anlattığım Eyüpsultan için çok çalışıp Eyüpsultan'a hak ettiği değeri vereceğimize söz veriyorum. Bu yola girmemizde veya gitmememizde oy veren tüm Eyüpsultan halkına en büyük şükranlarımı sunuyor, hepinizin önünde söz veriyorum, herkesin başkanı olacağım!” dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Muğla'da kamyonet ile otomobil çarpıştı!  2 sağlık çalışanı hayatını kaybettiMuğla'da kamyonet ile otomobil çarpıştı! 2 sağlık çalışanı hayatını kaybetti
Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de!Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de!
O ülkeye yönelik vize muafiyeti kaldırıldıO ülkeye yönelik vize muafiyeti kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir