İZMİR SEÇİM SONUÇLARI CANLI! İzmir'de seçim sonuçları nasıl olacak? Cemil Tugay mı, Hamza Dağ mı?

Pazar sabahı yeniden sandık başına gideceğiz. Türkiye dışında sonuçların en çok sorgulandığı şehir ise İstanbul. Ayrıca İzmir sonuçları da takip edilecek. Sürpriz olup olmayacağı ise merak konusu…

İzmir'de Cemil Tugay ve Hamza Dağ'ın yanı sıra İYİ partisinden Ümit Özlale, Yeniden Refah partisinden Cemal Arıkan, Zafer partisinden Naşit Birgüvi ve DEM partisinden Akın Birdal aday gösterildi.

KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANI CEMİL TUGAY ADAY OLDU

Kojenerasyon değişikliği sonrasında mevcut belediye başkanı Tunç Soyer atanamadı. Tunç Soyer'in yerine CHP'nin İzmir adayı Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay oldu.

HAMZA DAĞ SÜRPRİZ ARIYOR

AK Parti ve MHP'nin ortak adayı Hamza Dağ, toplumun her kesiminden oy alarak sürpriz yapmayı hedefliyor. CHP'nin kalesi olarak nitelendirilen İzmir'de seçim sonuçlarını, mevcut durumu ve sandıktaki son gelişmeleri Mynet üzerinden takip edebilirsiniz.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Karaman seçim sonuçları gerçek zamanlı!  Karaman'da seçimi kim kazandı?Karaman seçim sonuçları gerçek zamanlı! Karaman'da seçimi kim kazandı?
Ömer Fatih Sayan'dan yerel seçim açıklaması!  Ömer Fatih Sayan'dan yerel seçim açıklaması! “Son 48 saate girdik”
Kırıkkale seçim sonuçları gerçek zamanlı!  Kırıkkale'de seçimi kim kazandı?Kırıkkale seçim sonuçları gerçek zamanlı! Kırıkkale'de seçimi kim kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir