Ankara'da 'sahte pankart' krizi! Mansur Yavaş'tan çok sert tepki geldi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Ankara'nın çeşitli yerlerinde açılan “sahte” pankartlarla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. Gültekin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Seçimi kaybedeceklerini anlayanlar son günlerde panik halinde kirli ama bildik oyunlarına yeniden başladılar.

Dün geceden bu yana Ankara'nın çeşitli yerlerinde hain terör örgütüyle omuz omuza olduğumuzu gösteren yüzlerce pankart, bu oyunların yeni bir örneği olarak “kirli siyaset” tarihine geçecek.

Ankara seçmeni, Ankara seçmeninin aklıyla oynayan, bu tür ahlaksız ve ucuz hilelerle oy alabileceğini düşünenlere en geniş cevabı verecektir.

Pankart basıp asanlar hakkında derhal savcılığa suç duyurusunda bulunulacak.

Kirli siyasette yardım arayanlara soruyoruz: Bu yeterli değil. Seçimlere bir gün kalmış olsa ve bu konuda sağlam bir deneyiminiz olsa bile, bu akşam çocuk katili Abdullah Öcalan'ın kardeşini TRT'ye getirerek size destek vermenizi ve mitinglerinizde mesajını okutmanızı bekliyoruz.

Mansur Yavaş yönetimindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi; Şeffaf, adil ve insan odaklı belediyecilik anlayışıyla Ankara halkına hizmet etmeye devam edecektir.

Selamlar.”
Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tişörtlerin dağıtıldığını duyan vatandaşlar akın etti!  İzdiham çıktı... Ezilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldılar.Tişörtlerin dağıtıldığını duyan vatandaşlar akın etti! İzdiham çıktı… Ezilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldılar.
Kurum İmamoğlu'nun açıklaması: Kurum'dan İmamoğlu'ndan açıklama: “30 yıl önceki köfteciyi hatırlarsınız ama…”
İstanbul'da gençlerle buluşan Erdoğan'ın, Ahmet Kaya'nın şarkısı çalınınca gözleri doldu.İstanbul'da gençlerle buluşan Erdoğan'ın, Ahmet Kaya'nın şarkısı çalınınca gözleri doldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir