Kamyon alevler içinde kilometrelerce yol kat etti! Kuzey Marmara Otoyolu'nda korku dolu anlar

Kaza, saat 14.00 sıralarında Kuzey Marmara Otoyolu Kilyos Ankara istikameti üzerinde meydana geldi. Fatih Güngör'ün kullandığı mücevherlerle dolu kamyon, henüz bilinmeyen bir nedenle seyir halindeyken yanmaya başladı. Römorktan duman çıktığını fark eden sürücü Fatih Güngör, aracı bir süre daha sürerek sert bankete getirdi. Güngör, kamyonun çekicisini römorktan ayırarak traktörü yangından kurtardı. Kamyondan yükselen alevler yol kenarındaki çimleri de ateşe verdi. İhbar üzerine itfaiye ve jandarma ekipleri olay yerine müdahale etti. İtfaiye ekipleri yanan kamyonu ve yol kenarındaki çimleri söndürdü. İçerisindeki malzemelerle birlikte küle dönen tır römorku kullanılamaz hale geldi.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI FORMU

Yangın nedeniyle Kuzey Marmara Otoyolu'nda Ankara istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu.

İSTANBUL---TIR-ALEV-ALEV-İLERLEDI-TRAFI_36612 (3)

“ORADA KİMYASALLAR VAR”

Tır sürücüsü Fatih Güngör, şunları söyledi: “Sadece duman çıktığını gördüm, orada kimyasallar vardı, insanların can güvenliğini tehlikeye atmamak için burada durmak zorunda kaldım. Araçta malzeme, parfüm ve mücevher kutuları bulunmaktadır. Ne olduğunu bilmiyoruz, kapalı bir kutu. Yükleme noktalarında sürücülere ne yüklediklerini söylemiyorlar. “Yanmaya başladığını anlayınca milli varlık olduğunu söyleyerek karavandan inip çekiciyi kurtarmak zorunda kaldım” dedi.

İSTANBUL---TIR-ALEV-ALEV-İLERLEDI-TRAFI_36612 (2)

İSTANBUL---TIR-ALEV-ALEV-İLERLEDI-TRAFI_36612 (1)

Kaynak: DHA-AA

Bu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Oy pusulalarının yakıldığı görüntüler ortaya çıktı ve o ilçede seçim iptal edildiOy pusulalarının yakıldığı görüntüler ortaya çıktı ve o ilçede seçim iptal edildi
Meyve bahçelerinde görüldü... Kaygı yarattı! Meyve bahçelerinde görüldü… Kaygı yarattı!
Süre bugün sona eriyor!  Gözler gerekçeli karardaSüre bugün sona eriyor! Gözler gerekçeli kararda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir