Meral Akşener'den Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a sert sözler! “Herkesin ihanet ettiği bizdik”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Keçiören'deki iftar programında konuştu. İYİ Parti'nin Ankara'dan tüm milletvekilleri ve adaylarına çağrıda bulunan Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı suçladı. Akşener, “Ekrem İmamoğlu'nun hapis cezası haberi geldiğinde Saraçhane'ye ilk koşan bizdik. 2019'da adaylığı yasaklanan Mansur Yavaş'ın yanında olduk. Herkesin ihanet ettiği bizdik.” dedi.

Meral Akşener açıklamasında şunları söyledi:

“EN ATIK MÜZAKERELERİ ANKARA'DA YAPILDI”

“Seçimlere serbestçe katılma kararı aldığımız için Antalya ve İstanbul'daki belediye meclis üyelerimiz istifaya zorlandı. Biliyorsunuz en kötü anlaşma burada, Ankara'da yaşandı. Mansur Yavaş, son program televizyonunda yaşananları itiraf etti. Bulunduğu şehir. Partimizden istifaya zorlandık, Ankara'daki ilçe başkanlarımız ve teşkilatımızın üyelerinin kendisiyle birlikte çalıştığını söyledi. Biz bunu zaten biliyorduk. Bu cesaretine ve bunu televizyonda açıkça itiraf etmesine şaşırdım. Şaşırdım. Bu pervasızlığın bu kadar ahlaksızlıkla övünmesiyle: Mansur Yavaş artık CHP genel merkezinin ev kölesi olmuştur.

“HEPİMİZ HAİNİZ”

Ekrem İmamoğlu'nun hapis cezası haberi alınca Saraçhane'ye ilk koşan biz olduk. 2019 yılında Mansur Yavaş'ın adaylığı engellendiğinde yanında olduk. “Herkesin ihanet ettiği bizdik.”

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Fatih Erbakan şartları açıkladı Fatih Erbakan, “Adayımızı İstanbul'a çekmeye hazırız” diyerek şartları açıkladı
Kripto para borsası FTX'in kurucusuna hapis cezası!Kripto para borsası FTX'in kurucusuna hapis cezası!
Habur gümrüğünde operasyon!  850 kilo eroin ele geçirildiHabur gümrüğünde operasyon! 850 kilo eroin ele geçirildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir