Turgut Altınok'un Antalya'da 600 daireye sahip olduğu iddiasına belgeli cevabı

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, yaptığı açıklamada, “Bunu tüm kamuoyunun bilgisine sunuyorum. Bu kimin yalancı, kimin iftiracı, kimin çamur, kimin samimi olduğunun belgesidir. Ankara için hiçbir söz, hiçbir çalışma, hiçbir hizmet, hiçbir vizyon, çamur ve yalandan oluşan bir kampanya başlatmamıştır.” 20 yıldır hayatında hiçbir kusuru olmayan, tek bir karlı projesi olmayan, tek bir soruşturması bile olmayan, Beytulli'yi kendi malından daha çok koruyan bir hizmet anlayışımız vardı. Bu bizim karakterimiz, bu bizim kişiliğimiz, bu bizim yolumuz. Ama ahlaksız çamur ve iftira atmaya devam ettiler. Dolayısıyla bu haysiyet kırıntısı olanlar özür dileyecektir. Elbette bu iddiaları ortaya atanlar hakkında yargılamaya başladığımızda hepsi maddi ve manevi olarak kınanacak ama Ankara halkının bir tarafta saf bir aday, diğer tarafta ise bir saf aday olduğunu görmesi gerekiyor. yalancı, iftiracı aday, belli ki Londralı, aldığı evin hesabını veremiyor, şu anda yaşadığı 25 milyon liralık evin hesabını veremiyor, çünkü ikisini de belediye başkanı olduktan sonra almış. Yavaş 25 yıl belediye başkanı olsa 25 milyon liraya ev alamazdı. Kızının şirketi Londra'da, Londra'daki evi satın aldı. Sahip olduğumuz her şey Türkiye'de. Kıblemiz Türkiye'dir. Bizim vatanımız Türkiye'dir. Gidecek başka vatanımız yok. Londra'ya gidebilirler. Evleri hazır, villaları hazır, şirketleri hazır, işleri hazır. Ama bizim Türkiye'den başka vatanımız yok. Dolayısıyla Sayın Yavaş'ın zerre kadar şerefi varsa istifa etmelidir” dedi.

Kaynak: DHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Avcılar'da koca dehşeti!  3 çocuğunun annesini vurarak öldürdüAvcılar'da koca dehşeti! 3 çocuğunun annesini vurarak öldürdü
Murat Kurum Baykar'ı ziyaret etti!  Murat Kurum Baykar'ı ziyaret etti! “Bugün birçok yeni şey öğrendim”
Cumhurbaşkanı Erdoğan tepki gösterdi!  Belçika Başbakanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan tepki gösterdi! Belçika Başbakanı: “PKK terör örgütüdür”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir